U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Samsung Galaxy Watch 7 SA.L300CBIS smartwatch horloge met zwarte stalen band en crème kast
Specificaties
| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Galaxy Watch 7 |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, Smartwatch, Digitaal horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Beige |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, WiFi, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, Draadloos opladen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Details
De Samsung Galaxy Watch 7 SA.L300CBIS smartwatch biedt een combinatie van stijl en functionaliteit. Het smartwatch horloge heeft een ronde, crème kleurige kast van 40 mm en een zwarte stalen band met glanzende schakels. Door dit design kan het gedragen worden bij verschillende gelegenheden.
Bij uitstek geschikt voor zowel mannen als vrouwen, voorziet de smartwatch u van functies die simpelweg gemak bieden. Denk hierbij aan het volgen van uw hartslag, GPS-navigatie en de optie om te betalen.
De bediening is eenvoudig met twee knoppen aan de zijkant, waarvan één een oranje accent heeft. Het Always On-display met AMOLED-technologie laat u constant de tijd in de gaten houden, zelfs wanneer u bezig bent met sporten.
Belangrijke functies van het Samsung Galaxy Watch 7 SA.L300CBIS:
- Douche- en badbestendig tot 5 bar
- Werkt met Android-apparaten
- Geschikt voor bellen en ontvangen van berichten
- Detecteert meer dan 90 verschillende activiteiten
- Voorzien van speakers en microfoon
- Mogelijkheid tot contactloos betalen
- Navigatie zonder smartphone dankzij ingebouwde GPS
- Muziek luisteren zonder telefoon
Met 2 jaar garantie op productiefouten, biedt de Samsung Galaxy Watch 7 SA.L300CBIS een betrouwbare keuze voor uw dagelijkse activiteiten.
- Schrijf de eerste review over dit product