U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Samsung Galaxy Watch 7 LTE SA.L300CSIS.LTE horloge met zilverkleurige stalen band - Ø 40 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Galaxy Watch 7 LTE |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, Smartwatch, Digitaal horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Beige |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, Bruikbaar zonder mobiel (E-SIM nodig), WiFi, 4G, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, Draadloos opladen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Details
Het Samsung Galaxy Watch 7 LTE SA.L300CSIS.LTE horloge is een smartwatch die stijl en technologie samenbrengt. Het horloge heeft een ronde kast van 40 mm in een crèmekleurige tint en een zilverkleurige, schakelband van staal. Deze elegante afwerking past bij elke outfit en is geschikt voor zowel mannen als vrouwen.
Met het Samsung Galaxy Watch 7 LTE SA.L300CSIS.LTE horloge kunt u zowel uw gezondheid monitoren als genieten van geavanceerde functies. De smartwatch heeft functies zoals een ingebouwde GPS, een hartslagmeter en meerdere opties voor het bijhouden van sportactiviteiten. De waterbestendigheid tot 5 ATM zorgt ervoor dat u het horloge kunt omhouden tijdens het douchen of zwemmen.
De smartwatch biedt mogelijkheden om verbonden te blijven via bellen en berichten versturen, terwijl u uw smartphone thuis kunt laten dankzij een E-SIM. Dankzij functies zoals contactloos betalen en muziekstreaming is het horloge zeer functioneel voor dagelijks gebruik. Zo heeft u een betrouwbare hulp aan uw pols die zowel praktisch als trendy is.
- Schrijf de eerste review over dit product