U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Roségouden klapoorringen met diamanten en oranje saffieren hangers - Hoogte 21 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Roségoud |
| Gehalte | 18-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant, Saffier |
| Steen kleur | Oranje, Transparant |
| Steen carat (totaal) | 0.90 crt |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | SI1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.1 |
| Breedte (mm) | 1.8 mm |
| Hoogte (mm) | 21 mm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Dit paar damesoorbellen is één van de vele prachtige setjes uit onze collectie roségoud. Met hun mooie uitstraling zijn ze perfect voor veel verschillende gelegenheden. Met een hoogwaardig gehalte van 18-karaat kunt u deze oorbellen zonder zorgen elke dag dragen. Met een glanzend oppervlak is dit setje een echte eyecatcher.
Dit setje oorbellen is met saffier en diamant ingezet, waardoor ze een prachtige sprankeling krijgen. De steenkleur is oranje en transparant. Zo zijn deze oorbellen perfect bij zowel kleurrijke als neutrale kledingstukken! De slijpvorm die is uitgevoerd, is een briljantvorm. De diamant clarity (zuiverheid) is SI1. Het diamant carat (totaalgewicht) is 0.20 crt. De diamant colour (kleurgraad) is H.
De oorbellen vallen door de sprekende vorm van een rond extra op.
De hoogte heeft een formaat van circa 21 mm. De breedte telt ongeveer 1.8 mm. De hangerdiameter is circa 6 mm groot.
Over Mostert Juweliers
Waarom oorbellen van Mostert Juweliers?- Met ruim 1000 oorbellen de grootste online collectie
- De hoogste kwaliteit: veel oorbellen van echt 925 zilver en 14-karaat goud
- Snel antwoord op al uw vragen: op werkdagen al binnen 24 uur (telefonisch en per mail bereikbaar)
- Mooie verpakking inclusief sieradendoosje en chique verzenddoos (ook speciaal in te pakken als cadeau)
- Aangetekende verzending boven de 100,- (handtekening voor ontvangst) en altijd met een track-en-trace-code
- Een echte juwelier met 60 jaar ervaring en vakkundig personeel (sinds 1962)
- Online een zichttermijn van 14 dagen (niet goed, geld terug)
- Goede garantievoorwaarden: elk geval individueel en vakkundig beoordeeld, ook na de standaard periode van 6 maanden
- 5 echte winkels
- Hoge klanttevredenheid: beoordeeld met een 9.1 op Kiyoh!
- Schrijf de eerste review over dit product