Beschrijving
Prachtige levensboom hanger van zilver. Deze zilveren hanger is rond en uitgevoerd met een levensboom. De levensboom staat voor wijsheid, bescherming, kracht, overvloed, schoonheid en verlossing. Hij verbeeldt het belang van familie. De takken van deze levensboom zijn sierlijk waardoor die echt de aandacht trekt. Hij heeft een diameter van 15.5 mm en is gerhodineerd. Een prachtig cadeau voor die ene speciale persoon. Deze levensboom hanger wordt geleverd in een sieradendoosje. Is het een cadeau? Kies dan voor onze geschenkverpakking, wij pakken de hanger dan mooi voor u in.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Mostert Huiscollectie
Ronde levensboom hanger zilver - Diameter 15.5 mm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ019325 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.28 |
| Breedte (mm) | 15.5 mm |
| Hoogte (mm) | 15.5 mm |
| Diameter (mm) | 15.5 mm |
| Vorm | Levensboom |
Beschrijving
Prachtige levensboom hanger van zilver. Deze zilveren hanger is rond en uitgevoerd met een levensboom. De levensboom staat voor wijsheid, bescherming, kracht, overvloed, schoonheid en verlossing. Hij verbeeldt het belang van familie. De takken van deze levensboom zijn sierlijk waardoor die echt de aandacht trekt. Hij heeft een diameter van 15.5 mm en is gerhodineerd. Een prachtig cadeau voor die ene speciale persoon. Deze levensboom hanger wordt geleverd in een sieradendoosje. Is het een cadeau? Kies dan voor onze geschenkverpakking, wij pakken de hanger dan mooi voor u in.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product