Beschrijving
De gouden hanger heeft een ronde open vorm met een hoogte van 19 mm en een breedte van 13,5 mm. Deze hanger is voorzien van drie briljant geslepen lab grown diamanten.
De hanger is gemaakt van 14-karaats goud en heeft een glanzende afwerking. De lab grown diamanten hebben een gecombineerd gewicht van 0.50 karaat en kenmerken zich door hun F-kleurgraad en VS2-zuiverheid.
Voorzien van een tijdloos ontwerp, is deze hanger passend voor diverse gelegenheden, waarbij de focus ligt op de hoogwaardige materialen en het design.
Belangrijke kenmerken van deze hanger:
- 14-karaats gouden uitvoering
- Drie briljant geslepen lab grown diamanten
- Totale diamantgewicht van 0.50 karaat
- Diamanten van F-kleurgraad en VS2-zuiverheid
- Rond design van 19 mm hoog en 13,5 mm breed
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Ronde 14-karaat gouden hanger met 3 lab grown diamanten 0.50 crt 13.5 mm breed - Hoogte 19 mm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ258691 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 4 mm |
| Diamant Kleurgraad | F |
| Diamant Clarity | VS2 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.72 |
| Breedte (mm) | 13.5 mm |
| Hoogte (mm) | 19 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Beschrijving
De gouden hanger heeft een ronde open vorm met een hoogte van 19 mm en een breedte van 13,5 mm. Deze hanger is voorzien van drie briljant geslepen lab grown diamanten.
De hanger is gemaakt van 14-karaats goud en heeft een glanzende afwerking. De lab grown diamanten hebben een gecombineerd gewicht van 0.50 karaat en kenmerken zich door hun F-kleurgraad en VS2-zuiverheid.
Voorzien van een tijdloos ontwerp, is deze hanger passend voor diverse gelegenheden, waarbij de focus ligt op de hoogwaardige materialen en het design.
Belangrijke kenmerken van deze hanger:
- 14-karaats gouden uitvoering
- Drie briljant geslepen lab grown diamanten
- Totale diamantgewicht van 0.50 karaat
- Diamanten van F-kleurgraad en VS2-zuiverheid
- Rond design van 19 mm hoog en 13,5 mm breed
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product