U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Rode satijnen armband met gouden hartje 14-karaat 12 mm breed - Lengte 13-26 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met hanger(s), Koordarmband |
| Type sluiting | Koordsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud, Satijn |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1 |
| Lengte (cm) | 13 cm t/m 26 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 10.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 12 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
Deze rode koordarmband combineert goud en satijn. De opvallende rode kleur trekt direct de aandacht. Het gouden hartje is het centrale element en is 10,5 mm hoog en 12 mm breed. De armband biedt een speelse uitstraling.
Dankzij de verstelbare lengte van 13 cm tot 26 cm is de armband geschikt voor elke polsmaat. De koordsluiting zorgt voor een comfortabele pasvorm. De combinatie van materialen geeft een mooie uitstraling die bij verschillende stijlen past.
Door de opvallende rode kleur is het een sieraad dat mooi op zichzelf te dragen is.
- Schrijf de eerste review over dit product