U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments / ME 793181C01 hangende armband bedel met Unicef symbool vrouw en blauwe synthetische opaal
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora ME, Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora ME, Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.8585 |
| Breedte (mm) | 8.5 mm |
| Hoogte (mm) | 12.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.8 mm |
| Voorstelling | Unicef symbool vrouw |
Details
Deze 793181C01 Pandora-bedel is een stralend exemplaar uit de veelzijdige Pandora Moments en Pandora ME collectie. Draag deze hangende bedel aan uw favoriete Pandora-sieraad als herinnering aan een mooi moment met een dierbare in uw leven. Op deze manier kunt u echt uw unieke sieraad creëren dat uw levensverhaal vertelt. Daarbij is het natuurlijk een erg mooie gedachte dat u deze herinneringen altijd met u mee kunt dragen.
Het hoogwaardige 925-gehalte van deze zilveren bedel wordt volgens de Engelse benaming ook wel sterling zilver" genoemd. De prachtige koele kleur van het zilver zorgt ervoor dat u het sieraad goed kunt combineren met veel andere sieraden. Een echte aanrader dus!
Aan de opening van deze hangende bedel kunt u gemakkelijk herkennen op welk Pandora-sieraad hij het beste aansluit. Voor deze bedel geldt dat hij compatibel is met alle sieraden uit de Pandora Moments én ME collectie. Dit zijn bijvoorbeeld de schitterende armbanden en kettingen met paperclip/closed forever schakels en snake chain schakels.
Graag een bedel met extra veel glans? Kies dan voor deze bedel met synthetische opaal. De kleur hiervan is blauw, wat maakt dat de vorm en de stijl duidelijk naar voren komen. Dit sieraad heeft het ontwerp van een een vrouw (unicef symbool). Met dit sieraad voegt u de juiste hoeveelheid aan elegantie toe aan uw outfit en krijgt u een schitterende uitstraling! De hoogte telt ongeveer 12.5 mm, de breedte 8.5 mm en de diepte 1.8 mm.
"- Schrijf de eerste review over dit product