Beschrijving
Op zoek naar een uniek sieraad? Dit stijlvolle 763034C01 Pandora-medaillon sluit perfect aan op alles uit de Pandora Moments en Pandora ME collectie! De sieraden van Pandora zijn stuk voor stuk echte kunstwerkjes die dierbare herinneringen kunnen oproepen. Zo kunt u met dit medaillon echt een persoonlijke touch toevoegen aan uw favoriete Pandora-sieraad. Nog geen bedelhouder? Op onze website kunt u een divers assortiment aan Pandora-sieraden terugvinden.
De warme uitstraling van dit medaillon wordt gold plated genoemd (ook wel verguld" of "plated"). Specifiek is de plating goudkleurige plating op zilver
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Pandora Moments / ME 763034C01 medaillon met klavertje vier en transparante zirkonia
Specificaties
| Artikelnummer | 763034C01 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type bedel | Medaillon |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora ME, Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora ME, Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.1634 |
| Breedte (mm) | 15.5 mm |
| Hoogte (mm) | 18 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.6 mm |
| Vorm | Klavertje vier |
| Voorstelling | Klavertje vier |
Beschrijving
Op zoek naar een uniek sieraad? Dit stijlvolle 763034C01 Pandora-medaillon sluit perfect aan op alles uit de Pandora Moments en Pandora ME collectie! De sieraden van Pandora zijn stuk voor stuk echte kunstwerkjes die dierbare herinneringen kunnen oproepen. Zo kunt u met dit medaillon echt een persoonlijke touch toevoegen aan uw favoriete Pandora-sieraad. Nog geen bedelhouder? Op onze website kunt u een divers assortiment aan Pandora-sieraden terugvinden.
De warme uitstraling van dit medaillon wordt gold plated genoemd (ook wel verguld" of "plated"). Specifiek is de plating goudkleurige plating op zilver
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product