U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 799435C01 hangende bedel met vliegtuig, wereldbol, koffer en roze emaille
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Steen kleur | Roze |
| Breedte (mm) | 15 mm |
| Hoogte (mm) | 13.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 6 mm |
| Voorstelling | Wereldbol, Vliegtuig, Koffer |
Details
Op zoek naar een uniek sieraad? Deze stijlvolle 799435C01 Pandora-bedel sluit perfect aan op alles uit de Pandora Moments collectie! Combineer deze hangende bedel met bijpassende sieraden uit de diverse Pandora Moments collectie om uw outfit perfect te kunnen stylen. Het is echter ook mogelijk om enkel deze hangende bedel te dragen aan bijvoorbeeld een armband of ketting. De keuze is aan u!
Wanneer u een mooie duurzame bedel wenst, is deze zilveren bedel uit de Pandora-collectie zeker een goede optie. Het zilver bestaat uit het gehalte 925, wat betekent dat de bedel voor 92.5% uit zilver bestaat en voor 7.5% uit andere materialen. Puur zilver is namelijk erg zacht. Op deze manier kan de bedel minder snel beschadigen en kunt u lang plezier beleven aan uw sieraad.
Aan de opening van deze hangende bedel kunt u gemakkelijk herkennen op welk Pandora-sieraad hij het beste aansluit. Voor deze bedel geldt dat hij een ronde opening in de vorm van een cirkel heeft, wat inhoudt dat deze compatibel is met alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie. Dit zijn bijvoorbeeld de schitterende studded armbanden en snake chain armbanden/kettingen.
Wanneer u houdt van emaille, dan is deze bedel wellicht precies wat u zoekt! De kleur is roze, waardoor de bedel een schitterend effect krijgt. Bovendien is de emaille van een goede kwaliteit, zodat u de bedel dagelijks aan uw favoriete armband kunt dragen. Wanneer u houdt van een sprekende vorm, dan is dit sieraad in de vorm van een vliegtuig, wereldbol en koffer wellicht precies wat u zoekt. Bovendien is het leuk te combineren met andere sieraden die deze vorm hebben. Om een beeld van de grootte te geven, dit sieraad is ongeveer 13.5 mm hoog, 15 mm breed en 6 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product