U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 799402C01 hangende bedel met hartje, tekst met Mom en roze kristal
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Kristal |
| Steen kleur | Roze |
| Breedte (mm) | 11.5 mm |
| Hoogte (mm) | 11 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 4.5 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Hartje, Tekst Mom |
Details
Op zoek naar een uniek sieraad? Deze stijlvolle 799402C01 Pandora-bedel sluit perfect aan op alles uit de Pandora Moments collectie! Draag deze hangende bedel aan uw favoriete Pandora-sieraad als herinnering aan een mooi moment met een dierbare in uw leven. Op deze manier kunt u echt uw unieke sieraad creëren dat uw levensverhaal vertelt. Daarbij is het natuurlijk een erg mooie gedachte dat u deze herinneringen altijd met u mee kunt dragen.
Op zoek naar een bedel die u dagelijks aan uw favoriete armband kunt dragen? Dan is deze bedel vervaardigd uit 925 zilver zeker aan te raden. Dit is een hoge kwaliteit zilver, wat ervoor zorgt dat het materiaal niet zomaar slijt. Wanneer het sieraad begint te verkleuren, kunt u de bedel gemakkelijk oppoetsen met een (zilver)poetsdoek.
Wanneer u deze hangende bedel aan een sieraad wil hangen, is het belangrijk dat u erop let of de bedel compatibel is met het Pandora-sieraad. In dit geval kunt u deze bedel aan alle sieraden van de Pandora Moments-collectie hangen zodat u uw unieke sieraad kunt creëren. Dit kunt u zien doordat de bedel zelf een cirkelvormige opening heeft en het bijpassende sieraad een ronde vorm. Goed om te weten: op onze website staat altijd aangegeven onder welke collectie elk sieraad valt.
Met deze bedel kunt u echt een statement maken. De bedel is ingezet met kristal in de kleur roze. Zo komt hij goed in het licht naar voren en zal de aandacht direct gevestigd worden op uw mooie bedel. Bovendien is dit sieraad tot in detail afgewerkt met de sprekende vorm van een hartje en tekst met Mom. Zo kunt u elke dag weer van uw sieraad met een prachtig symbool genieten. Afmetingen (indicaties): 11 mm hoogte x 11.5 mm breedte x 4.5 mm diepte.
- Schrijf de eerste review over dit product