U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 799291C03 armband zilveren bedel met hartje en roze emaille
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Steen kleur | Roze |
| Breedte (mm) | 11.5 mm |
| Hoogte (mm) | 10 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 8.1 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Hartje |
Details
Deze schitterende bedel 799291C03 van het geliefde merk Pandora maakt onderdeel uit van de Pandora Moments collectie. Draag deze bedel aan uw favoriete Pandora-sieraad als herinnering aan een mooi moment met een dierbare in uw leven. Op deze manier kunt u echt uw unieke sieraad creëren dat uw levensverhaal vertelt. Daarbij is het natuurlijk een erg mooie gedachte dat u deze herinneringen altijd met u mee kunt dragen.
Het hoogwaardige 925-gehalte van deze zilveren bedel wordt volgens de Engelse benaming ook wel sterling zilver" genoemd. De prachtige koele kleur van het zilver zorgt ervoor dat u het sieraad goed kunt combineren met veel andere sieraden. Een echte aanrader dus!
Deze bedel heeft een opening in de vorm van een cirkel waardoor hij geschikt is voor alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie. Dit zijn bijvoorbeeld de prachtige bangles en schakelarmbanden met snake chain schakels. Bovendien kunt u deze bedel combineren met andere (hangende) bedels, veiligheidskettingen en tussenelementen. Zo kunt u uw sieraad helemaal naar eigen wens inrichten.
Met deze bedel kunt u echt een statement maken. De bedel is ingezet met emaille in de kleur roze. Zo komt hij goed in het licht naar voren en zal de aandacht direct gevestigd worden op uw mooie bedel. Bovendien is dit sieraad tot in detail afgewerkt met de sprekende vorm van een hartje. Zo kunt u elke dag weer van uw sieraad met een prachtig symbool genieten. Tot slot heeft dit sieraad een mooi formaat van circa 10 mm hoog, 11.5 mm breed en 8.1 mm diep.
"- Schrijf de eerste review over dit product