U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 798779C00 armband zilveren bedel met muzieknoten
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Breedte (mm) | 10.5 mm |
| Hoogte (mm) | 19.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 11 mm |
| Voorstelling | Muzieknoten |
Details
Uw Pandora-sieraad personaliseren? Dan is deze elegante Pandora Moments bedel (798779C00) een echte must-have. Combineer deze bedel met bijpassende sieraden uit de diverse Pandora Moments collectie om uw outfit perfect te kunnen stylen. Het is echter ook mogelijk om enkel deze bedel te dragen aan bijvoorbeeld een armband of ketting. De keuze is aan u!
Deze bedel is niet alleen mooi om te zien, maar zal ook lang meegaan doordat hij is vervaardigd uit 925 zilver. Dit houdt in dat de bedel voor 92.5% uit echt zilver bestaat en aangevuld is met andere materialen die ervoor zorgen dat de bedel minder kwetsbaar is. Hierdoor wordt de kans dat het zilver slijt kleiner en kunt u gemakkelijk uw bedel dagelijks met plezier dragen.
Wanneer u deze bedel aan een sieraad wil hangen, is het belangrijk dat u erop let of de bedel compatibel is met het Pandora-sieraad. In dit geval kunt u deze bedel aan alle sieraden van de Pandora Moments-collectie hangen zodat u uw unieke sieraad kunt creëren. Dit kunt u zien doordat de bedel zelf een cirkelvormige opening heeft en het bijpassende sieraad een ronde vorm. Goed om te weten: op onze website staat altijd aangegeven onder welke collectie elk sieraad valt.
Wanneer u houdt van een sprekende vorm, dan is dit sieraad in de vorm van een muzieknoten wellicht precies wat u zoekt. Bovendien is het leuk te combineren met andere sieraden die deze vorm hebben. De hoogte telt ongeveer 19.5 mm, de breedte 10.5 mm en de diepte 11 mm.
- Schrijf de eerste review over dit product