U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 798124EN16 hangende charm met tekst Friends are Family you choose en zwarte emaille
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Steen kleur | Zwart |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.8967 |
| Breedte (mm) | 13 mm |
| Hoogte (mm) | 13 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.2 mm |
| Voorstelling | Tekst Friends are family you choose |
Details
Smaakvolle Pandora Moments 798124EN16 bedel waarmee u zeker zult opvallen. Dit sieraad mag dan ook zeker niet ontbreken in uw sieradencollectie! De sieraden van Pandora zijn stuk voor stuk echte kunstwerkjes die dierbare herinneringen kunnen oproepen. Zo kunt u met deze hangende bedel echt een persoonlijke touch toevoegen aan uw favoriete Pandora-sieraad. Nog geen bedelhouder? Op onze website kunt u een divers assortiment aan Pandora-sieraden terugvinden.
Wanneer u een mooie duurzame bedel wenst, is deze zilveren bedel uit de Pandora-collectie zeker een goede optie. Het zilver bestaat uit het gehalte 925, wat betekent dat de bedel voor 92.5% uit zilver bestaat en voor 7.5% uit andere materialen. Puur zilver is namelijk erg zacht. Op deze manier kan de bedel minder snel beschadigen en kunt u lang plezier beleven aan uw sieraad.
Deze hangende bedel met cirkelvormige opening is altijd een goede keuze wanneer u graag een ruime keuze aan Pandora-sieraden wilt hebben. Dit komt doordat de bedel gemakkelijk past op alle sieraden van de grootste collectie, die Pandora Moments wordt genoemd. Kenmerkend voor deze sieraden is dat ze een rond profiel hebben. Deze zijn bijvoorbeeld geschikt voor de bangles, snake chain sieraden en de leren armbanden.
Ingezet met de sprankelende emaille die de kleur zwart heeft, krijgt deze bedel de juiste hoeveelheid aan elegantie. Een geweldige manier dus om kleur te geven aan een simpele of kleurrijke outfit! Bovendien is dit sieraad tot in detail afgewerkt met de sprekende vorm van een tekst met Friends are Family you choose". Zo kunt u elke dag weer van uw sieraad met een prachtig symbool genieten. Tot slot heeft dit sieraad een mooi formaat van circa 13 mm hoog, 13 mm breed en 1.2 mm diep.
"- Schrijf de eerste review over dit product