U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 794484C01 hangende zilveren bedel met twee love birds en man made kristal
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Kristal |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Groen |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.02 |
| Breedte (mm) | 10.5 mm |
| Hoogte (mm) | 11.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 5.3 mm |
| Voorstelling | Twee love birds met de tekst "Birds of a feather" op de ene papegaai en "We stick together" op de andere |
Details
De Pandora Moments 794484C01 hangende bedel is gemaakt van zilver, gecombineerd met roze en gele emaille en groene man made kristallen. De bedel is geschikt voor uw Pandora Moments collectie en heeft afmetingen van 10,5 mm breed, 11,5 mm hoog en 5,3 mm dik.
Met gravures van "Birds of a feather" en "We stick together" biedt deze bedel een persoonlijke touch. De combinatie van zilver met kleuraccenten maakt het een opvallende toevoeging aan uw armband.
- Schrijf de eerste review over dit product