U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 794464C01 hangende zilveren bedel met roze zirkonia en "I love you mom"
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.8 |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 11.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 3.5 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Tekst "I love you mom" |
Details
De Pandora Moments 794464C01 hangende bedel is een hartvormige zilveren bedel met een roze zirkoniasteen. Deze bedel is glanzend afgewerkt en bedoeld voor de Pandora Moments-serie. De kern van de bedel bestaat uit een roze hart hanger met de tekst 'I LOVE YOU', en het woord 'MOM' in het zilver onderin het ontwerp.
Het hart heeft een breedte van 12 mm, een hoogte van 11,5 mm en een dikte van 3,5 mm. De zirkoniastenen zijn transparant en briljant geslepen.
Deze bedel is een een prachtig sieraad met een betekenisvolle en liefdevolle boodschap. Mooi om cadeau te geven of te krijgen.
- Schrijf de eerste review over dit product