U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 794427C01 zilveren hangende bedel met hartsleutel van man made opaal
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia, Opaal |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Roze, Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.16 |
| Breedte (mm) | 9.5 mm |
| Hoogte (mm) | 16 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 2.3 mm |
| Vorm | Hartje, Sleutel/Slotje |
| Voorstelling | Tekst: "NO DUPLICATES" |
Details
De Pandora Moments 794427C01 hangende bedel heeft de vorm van een sleutel met een hartvormig handvat, gemaakt van sterling zilver. Het ontwerp is glanzend afgewerkt en bevat een roze man-made opaal en zirkonia-stenen voor een opvallende uitstraling.
Het heeft een gravure "NO DUPLICATES" en de zilveren kleur gecombineerd met roze en transparante stenen biedt een romantische uitstraling. De grote man made opaal steen siert het hart. Deze bedel is geschikt voor Pandora Moments armbanden en is vooral gericht op dames.
Deze hangende bedel van 9.5 mm breed en 16 mm hoog is ontworpen voor zij die een liefdevolle toevoeging zoeken voor hun sieradencollectie.
- Schrijf de eerste review over dit product