U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 794254C01 bedel met halve maan en zirkonia in zilver
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.68 |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Hoogte (mm) | 11.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 7.7 mm |
| Vorm | Maan |
Details
De Pandora Moments 794254C01 bedel is een zilveren sieraad in de vorm van een halve maan. De bedel is voorzien van transparante zirkonia stenen, die in een stervormige zetting zijn geplaatst.
De bedel heeft een moderne en verfijnde uitstraling met een geheel glanzende afwerking. De afmetingen zijn 10 mm breed, 11.5 mm hoog en 7.7 mm dik. Geschikt voor dames die houden van de maan en de sterren.
Combineer met bijpassende Pandora Moments bedels voor een complete look.
- Schrijf de eerste review over dit product