U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 794247C01 hangende bedel met peperkoek engel van zilver en emaille
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia, Kristal |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Multicolor |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.96 |
| Breedte (mm) | 12.5 mm |
| Hoogte (mm) | 14.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 3.3 mm |
Details
De Pandora Moments 794247C01 hangende bedel is een zilveren bedel in de vorm van een peperkoek engel met uitgespreide vleugels en een ster in het midden. De bedel is gedecoreerd met bruin emaille en zilveren vleugels.
In het midden van de bedel bevindt zich een blauwe stervormige steen, omringd door kleinere ronde stenen in rood en groen. Het geheel heeft een glanzende afwerking. De stenen bestaan uit zirkonia en man made kristal.
Met een breedte van 12,5 mm, een hoogte van 14,5 mm en een dikte van 3,3 mm heeft de bedel een speelse en feestelijke uitstraling. De hanger heeft een stijl die doet denken aan een peperkoekengel.
Deze bedel is ontworpen voor Pandora Moments en is geschikt voor dames die een winterse toevoeging aan hun sieradencollectie willen.
- Schrijf de eerste review over dit product