U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 793081C01 hangend bedeltje met hartje, sleutel, tekst Love en transparante zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.7341 |
| Breedte (mm) | 13 mm |
| Hoogte (mm) | 15 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 2.9 mm |
| Vorm | Hartje, Sleutel/Slotje |
| Voorstelling | Hartje, Tekst Love, Sleutel |
Details
Smaakvolle Pandora Moments 793081C01 bedel waarmee u zeker zult opvallen. Deze sieraden mogen dan ook zeker niet ontbreken in uw sieradencollectie! Pandora-sieraden zijn altijd een perfect geschenk voor die ene speciale persoon in uw leven. Misschien symboliseert het wel een mooi moment dat u met uw geliefde heeft meegemaakt. Deze hangende bedels zijn niet alleen geschikt als geschenk, u kunt ze ook gemakkelijk toevoegen aan uw eigen bestaande collectie!
Het hoogwaardige 925-gehalte van deze zilveren bedels wordt volgens de Engelse benaming ook wel sterling zilver" genoemd. De prachtige koele kleur van het zilver zorgt ervoor dat u de sieraden goed kunt combineren met veel andere sieraden. Echte aanraders dus!
Wanneer u deze hangende bedels aan een sieraad wil hangen, is het belangrijk dat u erop let of de bedel compatibel is met het Pandora-sieraad. In dit geval kunt u deze bedels aan alle sieraden van de Pandora Moments-collectie hangen zodat u uw unieke sieraad kunt creëren. Dit kunt u zien doordat de bedels zelf een cirkelvormige opening hebben en het bijpassende sieraad een ronde vorm. Goed om te weten: op onze website staat altijd aangegeven onder welke collectie elk sieraad valt.
Met deze bedelset kunt u echt een statement maken. De bedels zijn ingezet met zirkonia in de kleur transparant. Zo komen ze goed in het licht naar voren en zal de aandacht direct gevestigd worden op uw mooie bedels. Bovendien zijn deze sieraden tot in detail afgewerkt met de sprekende vorm van een hartje, sleutel en tekst met "Love". Zo kunt u elke dag weer van uw sieraden met een prachtig symbool genieten. De hoogte telt ongeveer 15 mm, de breedte 13 mm en de diepte 2.9 mm.
"- Schrijf de eerste review over dit product