U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 792762C01 bedeltje met tekst Friends, Always en groen murano glas
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Murano glas |
| Gehalte | 925 |
| Steen kleur | Groen |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.8244 |
| Breedte (mm) | 9.2 mm |
| Hoogte (mm) | 13 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 13 mm |
| Voorstelling | Tekst Friends, Tekst Always |
Details
Deze 792762C01 Pandora-bedel is een stralend exemplaar uit de veelzijdige Pandora Moments collectie. De sieraden van Pandora zijn stuk voor stuk echte kunstwerkjes die dierbare herinneringen kunnen oproepen. Zo kunt u met deze bedel echt een persoonlijke touch toevoegen aan uw favoriete Pandora-sieraad. Nog geen bedelhouder? Op onze website kunt u een divers assortiment aan Pandora-sieraden terugvinden.
Het hoogwaardige 925-gehalte van deze zilveren bedel wordt volgens de Engelse benaming ook wel sterling zilver" genoemd. De prachtige koele kleur van het zilver zorgt ervoor dat u het sieraad goed kunt combineren met veel andere sieraden. Een echte aanrader dus!
Deze bedel heeft een opening in de vorm van een cirkel waardoor hij geschikt is voor alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie. Dit zijn bijvoorbeeld de prachtige bangles en schakelarmbanden met snake chain schakels. Bovendien kunt u deze bedel combineren met andere (hangende) bedels, veiligheidskettingen en tussenelementen. Zo kunt u uw sieraad helemaal naar eigen wens inrichten.
Ingezet met de sprankelende murano glas die de kleur groen heeft, krijgt deze bedel de juiste hoeveelheid aan elegantie. Een geweldige manier dus om kleur te geven aan een simpele of kleurrijke outfit! Wanneer u houdt van een sprekende vorm, dan is dit sieraad in de vorm van een tekst met "Friends en Always" wellicht precies wat u zoekt. Bovendien is het leuk te combineren met andere sieraden die deze vorm hebben. Tot slot heeft dit sieraad een mooi formaat van circa 13 mm hoog, 9.2 mm breed en 13 mm diep.
"- Schrijf de eerste review over dit product