U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 792644C00 zilveren bedel met hartje en tekst Super Mum/I love you
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.4757 |
| Breedte (mm) | 11 mm |
| Hoogte (mm) | 11 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 11.5 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Hartje, Tekst I love you, Tekst Super Mum |
Details
Deze schitterende bedel 792644C00 van het geliefde merk Pandora maakt onderdeel uit van de Pandora Moments collectie. Een Pandora-sieraad is altijd een perfect geschenk voor die ene speciale persoon in uw leven. Misschien symboliseert het wel een mooi moment dat u met uw geliefde heeft meegemaakt. Deze bedel is niet alleen geschikt als geschenk, u kunt hem ook gemakkelijk toevoegen aan uw eigen bestaande collectie!
Het hoogwaardige 925-gehalte van deze zilveren bedel wordt volgens de Engelse benaming ook wel sterling zilver" genoemd. De prachtige koele kleur van het zilver zorgt ervoor dat u het sieraad goed kunt combineren met veel andere sieraden. Een echte aanrader dus!
Deze bedel met cirkelvormige opening is altijd een goede keuze wanneer u graag een ruime keuze aan Pandora-sieraden wilt hebben. Dit komt doordat de bedel gemakkelijk past op alle sieraden van de grootste collectie, die Pandora Moments wordt genoemd. Kenmerkend voor deze sieraden is dat ze een rond profiel hebben. Deze zijn bijvoorbeeld geschikt voor de bangles, snake chain sieraden en de leren armbanden.
De vorm van dit sieraad is een hartje en tekst "Super Mum/I love you", zodat hij extra sprekend is. Wanneer u dit sieraad draagt, zult u zeker veel complimentjes ontvangen. Bovendien is het een mooi gebaar om cadeau te geven aan een dierbare. De afmetingen zijn circa 11 mm hoog x 11 mm breed x 11.5 mm diep.
"- Schrijf de eerste review over dit product