U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 792274C00-05 veiligheidsketting met hartje
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Veiligheidsketting |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.9372 |
| Breedte (mm) | 3.1 mm |
| Hoogte (mm) | 9.3 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 9.3 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Hartje |
Details
Deze schitterende veiligheidsketting 792274C00-05 van het geliefde merk Pandora maakt onderdeel uit van de Pandora Moments collectie.
Deze veiligheidsketting is niet alleen mooi om te zien, maar zal ook lang meegaan doordat hij is vervaardigd uit 925 zilver. Dit houdt in dat de veiligheidsketting voor 92.5% uit echt zilver bestaat en aangevuld is met andere materialen die ervoor zorgen dat de veiligheidsketting minder kwetsbaar is. Hierdoor wordt de kans dat het zilver slijt kleiner en kunt u gemakkelijk uw sieraad dagelijks met plezier dragen.
Wilt u uw bedels en armband extra beschermen? Deze veiligheidsketting biedt een extra beveiliging mocht uw armband onverwacht opengaan. Deze veiligheidsketting kunt u bevestigen op de (verhoogde) uiteinden van een prachtige Pandora Moments-armband. Bovendien is deze veiligheidsketting niet alleen praktisch, maar hij heeft ook een schitterende uitstraling.
Om dit sieraad extra op te laten vallen, heeft deze het motief van een hartje. Zo krijgt het een persoonlijke touch. Om een beeld van de grootte te geven, dit sieraad is ongeveer 9.3 mm hoog, 3.1 mm breed en 9.3 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product