U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 792255C01 zilveren bedel met kat en transparante zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.5569 |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Hoogte (mm) | 15 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 9.6 mm |
| Vorm | Kat |
| Voorstelling | Kat |
Details
Op zoek naar een uniek sieraad? Deze stijlvolle 792255C01 Pandora-bedel sluit perfect aan op alles uit de Pandora Moments collectie! Versier uw favoriete Pandora-sieraad met deze schitterende bedel. Wellicht doet het u wel denken aan een belangrijk moment in uw leven. Zo kunt u deze herinnering altijd met u meedragen. Samen met de vele schitterende bedels uit de Pandora Moments collectie kunt u in een handomdraai uw eigen unieke Pandora-sieraad creëren.
Het hoogwaardige 925-gehalte van deze zilveren bedel wordt volgens de Engelse benaming ook wel sterling zilver" genoemd. De prachtige koele kleur van het zilver zorgt ervoor dat u het sieraad goed kunt combineren met veel andere sieraden. Een echte aanrader dus!
Deze bedel met cirkelvormige opening is altijd een goede keuze wanneer u graag een ruime keuze aan Pandora-sieraden wilt hebben. Dit komt doordat de bedel gemakkelijk past op alle sieraden van de grootste collectie, die Pandora Moments wordt genoemd. Kenmerkend voor deze sieraden is dat ze een rond profiel hebben. Deze zijn bijvoorbeeld geschikt voor de bangles, snake chain sieraden en de leren armbanden.
Met deze bedel kunt u echt een statement maken. De bedel is ingezet met zirkonia in de kleur transparant. Zo komt hij goed in het licht naar voren en zal de aandacht direct gevestigd worden op uw mooie bedel. De vorm van dit sieraad is een kat, zodat hij extra sprekend is. Wanneer u dit sieraad draagt, zult u zeker veel complimentjes ontvangen. Bovendien is het een mooi gebaar om cadeau te geven aan een dierbare. Afmetingen (indicaties): 15 mm hoogte x 10 mm breedte x 9.6 mm diepte.
"- Schrijf de eerste review over dit product