U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 791686C01 hangende bedel met ster, tent kampvuur, emaille en zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Blauw, Groen, Oranje |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.3567 |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 11.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 4.7 mm |
| Vorm | Ster |
| Voorstelling | Tent, Kampvuur, Ster |
Details
Deze schitterende bedel 791686C01 van het geliefde merk Pandora maakt onderdeel uit van de Pandora Moments collectie. Versier uw favoriete Pandora-sieraad met deze schitterende hangende bedel. Wellicht doet het u wel denken aan een belangrijk moment in uw leven. Zo kunt u deze herinnering altijd met u meedragen. Samen met de vele schitterende bedels uit de Pandora Moments collectie kunt u in een handomdraai uw eigen unieke Pandora-sieraad creëren.
Deze bedel is niet alleen mooi om te zien, maar zal ook lang meegaan doordat hij is vervaardigd uit 925 zilver. Dit houdt in dat de bedel voor 92.5% uit echt zilver bestaat en aangevuld is met andere materialen die ervoor zorgen dat de bedel minder kwetsbaar is. Hierdoor wordt de kans dat het zilver slijt kleiner en kunt u gemakkelijk uw bedel dagelijks met plezier dragen.
U kunt uw outfit helemaal compleet maken door deze stralende hangende bedel met ronde opening toe te voegen aan uw sieradencollectie. Het voordeel aan deze bedel is dat hij compatibel is met de zeer diverse Pandora Moments-collectie. Zo heeft u de mogelijkheid om deze prachtige bedel altijd bij u te dragen, ongeacht of u die graag aan een ketting of een armband uit de Pandora Moments-collectie wil bevestigen.
Wanneer u houdt van emaille en zirkonia, dan is deze bedel wellicht precies wat u zoekt! De kleur is groen, blauw en oranje, waardoor de bedel een schitterend effect krijgt. Bovendien is de emaille en zirkonia van een goede kwaliteit, zodat u de bedel dagelijks aan uw favoriete armband kunt dragen. Om dit sieraad extra op te laten vallen, heeft deze het motief van een ster, tent en kampvuur. Zo krijgt het een persoonlijke touch. Afmetingen (indicaties): 11.5 mm hoogte x 12 mm breedte x 4.7 mm diepte.
- Schrijf de eerste review over dit product