U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 791088-05 veiligheidsketting met hartje
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Veiligheidsketting |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.3885 |
| Breedte (mm) | 7 mm |
| Hoogte (mm) | 8.7 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 8.8 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Hartje |
Details
Op zoek naar een uniek sieraad? Deze stijlvolle 791088-05 Pandora-veiligheidsketting sluit perfect aan op alles uit de Pandora Moments collectie!
Op zoek naar een veiligheidsketting die u dagelijks aan uw favoriete armband kunt dragen? Dan is deze veiligheidsketting vervaardigd uit 925 zilver zeker aan te raden. Dit is een hoge kwaliteit zilver, wat ervoor zorgt dat het materiaal niet zomaar slijt. Wanneer het sieraad begint te verkleuren, kunt u de ketting gemakkelijk oppoetsen met een (zilver)poetsdoek.
Wilt u uw bedels en armband extra beschermen? Deze veiligheidsketting biedt een extra beveiliging mocht uw armband onverwacht opengaan. Deze veiligheidsketting kunt u bevestigen op de (verhoogde) uiteinden van een prachtige Pandora Moments-armband. Bovendien is deze veiligheidsketting niet alleen praktisch, maar hij heeft ook een schitterende uitstraling.
Wanneer u houdt van een sprekende vorm, dan is dit sieraad in de vorm van een hartje wellicht precies wat u zoekt. Bovendien is het leuk te combineren met andere sieraden die deze vorm hebben. Om een beeld van de grootte te geven, dit sieraad is ongeveer 8.7 mm hoog, 7 mm breed en 8.8 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product