U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 790930 zilveren charm met kroon
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.1575 |
| Breedte (mm) | 10.5 mm |
| Hoogte (mm) | 11 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 12.5 mm |
| Voorstelling | Kroon |
Details
Deze schitterende bedel 790930 van het geliefde merk Pandora maakt onderdeel uit van de Pandora Moments collectie. Een Pandora-sieraad is altijd een perfect geschenk voor die ene speciale persoon in uw leven. Misschien symboliseert het wel een mooi moment dat u met uw geliefde heeft meegemaakt. Deze bedel is niet alleen geschikt als geschenk, u kunt hem ook gemakkelijk toevoegen aan uw eigen bestaande collectie!
Deze bedel is niet alleen mooi om te zien, maar zal ook lang meegaan doordat hij is vervaardigd uit 925 zilver. Dit houdt in dat de bedel voor 92.5% uit echt zilver bestaat en aangevuld is met andere materialen die ervoor zorgen dat de bedel minder kwetsbaar is. Hierdoor wordt de kans dat het zilver slijt kleiner en kunt u gemakkelijk uw bedel dagelijks met plezier dragen.
Deze bedel met cirkelvormige opening is altijd een goede keuze wanneer u graag een ruime keuze aan Pandora-sieraden wilt hebben. Dit komt doordat de bedel gemakkelijk past op alle sieraden van de grootste collectie, die Pandora Moments wordt genoemd. Kenmerkend voor deze sieraden is dat ze een rond profiel hebben. Deze zijn bijvoorbeeld geschikt voor de bangles, snake chain sieraden en de leren armbanden.
Wanneer u houdt van een sprekende vorm, dan is dit sieraad in de vorm van een kroon wellicht precies wat u zoekt. Bovendien is het leuk te combineren met andere sieraden die deze vorm hebben. Tot slot heeft dit sieraad een mooi formaat van circa 11 mm hoog, 10.5 mm breed en 12.5 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product