U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 790761C01 zilveren bedel met vlinder, emaille en zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Blauw, Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.7532 |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 8.4 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 8.4 mm |
| Vorm | Vlinder |
| Voorstelling | Vlinder |
Details
Deze 790761C01 Pandora-bedel is een stralend exemplaar uit de veelzijdige Pandora Moments collectie. Versier uw favoriete Pandora-sieraad met deze schitterende bedel. Wellicht doet het u wel denken aan een belangrijk moment in uw leven. Zo kunt u deze herinnering altijd met u meedragen. Samen met de vele schitterende bedels uit de Pandora Moments collectie kunt u in een handomdraai uw eigen unieke Pandora-sieraad creëren.
Deze bedel is niet alleen mooi om te zien, maar zal ook lang meegaan doordat hij is vervaardigd uit 925 zilver. Dit houdt in dat de bedel voor 92.5% uit echt zilver bestaat en aangevuld is met andere materialen die ervoor zorgen dat de bedel minder kwetsbaar is. Hierdoor wordt de kans dat het zilver slijt kleiner en kunt u gemakkelijk uw bedel dagelijks met plezier dragen.
Aan de opening van deze bedel kunt u gemakkelijk herkennen op welk Pandora-sieraad hij het beste aansluit. Voor deze bedel geldt dat hij een ronde opening in de vorm van een cirkel heeft, wat inhoudt dat deze compatibel is met alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie. Dit zijn bijvoorbeeld de schitterende studded armbanden en snake chain armbanden/kettingen.
Om de bedel er echt uit te laten knallen, is deze ingezet met prachtige emaille en zirkonia. De kleur hiervan is blauw en transparant, waardoor de bedel een echte gedurfde look krijgt die geschikt is voor elke gelegenheid. Wanneer u houdt van een sprekende vorm, dan is dit sieraad in de vorm van een vlinder wellicht precies wat u zoekt. Bovendien is het leuk te combineren met andere sieraden die deze vorm hebben. De afmetingen zijn circa 8.4 mm hoog x 12 mm breed x 8.4 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product