U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 788809C01 clip spacer met siliconen met bloem madeliefje, emaille en zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Clip spacer met silicoon |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Roze, Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.2051 |
| Breedte (mm) | 6.8 mm |
| Hoogte (mm) | 12.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 12.5 mm |
| Vorm | Bloem/Blad |
| Voorstelling | Madeliefje, Bloem |
Details
Smaakvolle Pandora Moments 788809C01 spacer waarmee u zeker zult opvallen. Dit sieraad mag dan ook zeker niet ontbreken in uw sieradencollectie!
Een gold plated sieraad is tegenwoordig erg populair, dus u loopt met deze spacer van roségoudkleurig op zilver helemaal bij met de huidige trends! Hierdoor is deze spacer een voordeligere optie dan een goudkleurige spacer. Bovendien kunt u dit sieraad goed combineren met een vergulde bedelarmband en zult u zeker indruk maken.
Verschuiven uw bedels? Deze siliconen clip spacer zorgt ervoor dat uw bedels op hun plek blijven wanneer u deze op een Pandora Moments-sieraad plaatst. Let er hierbij wel op dat deze niet op een schroefdraad past. Bovendien is deze clip spacer niet alleen praktisch, maar heeft hij ook een schitterende uitstraling.
Met deze spacer kunt u echt een statement maken. De spacer is ingezet met emaille en zirkonia in de kleur roze en transparant. Zo komt hij goed in het licht naar voren en zal de aandacht direct gevestigd worden op uw mooie sieraad. Dit sieraad heeft het ontwerp van een bloem (madeliefje). Met dit sieraad voegt u de juiste hoeveelheid aan elegantie toe aan uw outfit en krijgt u een schitterende uitstraling! Tot slot heeft dit sieraad een mooi formaat van circa 12.5 mm hoog, 6.8 mm breed en 12.5 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product