U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 788313-05 siliconen veiligheidsketting
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Veiligheidsketting met silicoon |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.4218 |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Hoogte (mm) | 10.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 5 mm |
Details
Smaakvolle Pandora Moments 788313-05 veiligheidsketting waarmee u zeker zult opvallen. Dit sieraad mag dan ook zeker niet ontbreken in uw sieradencollectie!
Wanneer u op zoek bent naar een bijzondere veiligheidsketting, is dit zeker een goede optie. Het koele 925 zilver in combinatie met het warme roségoudkleurig op zilver creëert een prachtig contrast tussen de twee kleuren. Deze veiligheidsketting is dus zeker een aanwinst voor uw sieradencollectie. Hij past per slot van rekening overal goed bij.
Deze veiligheidsketting met siliconen binnenkant zorgt er niet alleen voor dat uw armband beter beschermd blijft mocht deze onverwacht opengaan, het is ook een echte eyecatcher! Bovendien is de veiligheidsketting goed te combineren met alle bedels en armbanden uit de Pandora Moments-collectie. Door de clips kunt u de veiligheidsketting makkelijk aan de armband plaatsen. Let op: door de siliconen binnenkant passen ze alleen náást de verhoogde uiteinden.
De hoogte telt ongeveer 10.5 mm, de breedte 10 mm en de diepte 5 mm.
- Schrijf de eerste review over dit product