U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 787516 armband roségold plated bedel met hartje
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.355 |
| Breedte (mm) | 12.5 mm |
| Hoogte (mm) | 11 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 7.5 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Hartje |
Details
Deze schitterende bedel 787516 van het geliefde merk Pandora maakt onderdeel uit van de Pandora Moments collectie. Versier uw favoriete Pandora-sieraad met deze schitterende bedel. Wellicht doet het u wel denken aan een belangrijk moment in uw leven. Zo kunt u deze herinnering altijd met u meedragen. Samen met de vele schitterende bedels uit de Pandora Moments collectie kunt u in een handomdraai uw eigen unieke Pandora-sieraad creëren.
Deze bedel is gemaakt van de prachtige plating roségoudkleurige plating op zilver. De warme
- Schrijf de eerste review over dit product