U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 782716C00 roségold plated clip spacer met siliconen
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Clip spacer met silicoon |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.4402 |
| Breedte (mm) | 8.9 mm |
| Hoogte (mm) | 9.1 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 4.5 mm |
Details
Uw Pandora-sieraad personaliseren? Dan is deze elegante Pandora Moments spacer (782716C00) een echte must-have.
De warme uitstraling van deze spacer wordt gold plated genoemd (ook wel "verguld" of "plated"). Specifiek is de plating roségoudkleurig op zilver. Zo krijgt u een warme look.
Deze siliconen clip spacer kan er niet alleen voor zorgen dat uw bedels op de juiste plek blijven, maar is ook een echte eyecatcher! Bovendien is de siliconen clip spacer goed te combineren met alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie.
Tot slot heeft dit sieraad een mooi formaat van circa 9.1 mm hoog, 8.9 mm breed en 4.5 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product