U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 782243C00 tweekleurige bedel met hartje
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.0065 |
| Breedte (mm) | 13.5 mm |
| Hoogte (mm) | 16.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 9.1 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Tekst Love you, Hartje, Tekst Best Friends |
Details
Uw Pandora-sieraad personaliseren? Dan is deze elegante Pandora Moments bedel (782243C00) een echte must-have. Versier uw favoriete Pandora-sieraad met deze schitterende bedel. Wellicht doet het u wel denken aan een belangrijk moment in uw leven. Zo kunt u deze herinnering altijd met u meedragen. Samen met de vele schitterende bedels uit de Pandora Moments collectie kunt u in een handomdraai uw eigen unieke Pandora-sieraad creëren.
Aan deze bedel zult u zeker lang plezier beleven
- Schrijf de eerste review over dit product