U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 769270C01 gold plated bedel met hartje en transparante zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.2841 |
| Breedte (mm) | 11.5 mm |
| Hoogte (mm) | 11 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 8.9 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Hartje |
Details
Smaakvolle Pandora Moments 769270C01 bedel waarmee u zeker zult opvallen. Dit sieraad mag dan ook zeker niet ontbreken in uw sieradencollectie! Een Pandora-sieraad is altijd een perfect geschenk voor die ene speciale persoon in uw leven. Misschien symboliseert het wel een mooi moment dat u met uw geliefde heeft meegemaakt. Deze bedel is niet alleen geschikt als geschenk, u kunt hem ook gemakkelijk toevoegen aan uw eigen bestaande collectie!
De mooie warme look heeft deze bedel te danken aan de plating goudkleurig op zilver. Zo heeft u een sieraad met een luxe goudkleurige uitstraling in combinatie met een goede prijs.
Wanneer u deze bedel aan een sieraad wil hangen, is het belangrijk dat u erop let of de bedel compatibel is met het Pandora-sieraad. In dit geval kunt u deze bedel aan alle sieraden van de Pandora Moments-collectie hangen zodat u uw unieke sieraad kunt creëren. Dit kunt u zien doordat de bedel zelf een cirkelvormige opening heeft en het bijpassende sieraad een ronde vorm. Goed om te weten: op onze website staat altijd aangegeven onder welke collectie elk sieraad valt.
Graag een bedel met extra veel glans? Kies dan voor deze bedel met zirkonia. De kleur hiervan is transparant, wat maakt dat de vorm en de stijl duidelijk naar voren komen. Bovendien is dit sieraad tot in detail afgewerkt met de sprekende vorm van een hartje. Zo kunt u elke dag weer van uw sieraad met een prachtig symbool genieten. Afmetingen (indicaties): 11 mm hoogte x 11.5 mm breedte x 8.9 mm diepte.
- Schrijf de eerste review over dit product