U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 768785C01 hangende armband bedel met hamsa, alziend oog, veer, emaille en zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Gold plated, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig, Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Blauw, Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.3705 |
| Breedte (mm) | 8 mm |
| Hoogte (mm) | 19 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 5 mm |
| Vorm | Veer |
| Voorstelling | Veer, Alziend oog, Hamsa |
Details
Op zoek naar een uniek sieraad? Deze stijlvolle 768785C01 Pandora-bedel sluit perfect aan op alles uit de Pandora Moments collectie! Een Pandora-sieraad is altijd een perfect geschenk voor die ene speciale persoon in uw leven. Misschien symboliseert het wel een mooi moment dat u met uw geliefde heeft meegemaakt. Deze hangende bedel is niet alleen geschikt als geschenk, u kunt hem ook gemakkelijk toevoegen aan uw eigen bestaande collectie!
Daarbij heeft hij de warme uitstraling te danken aan de plating goudkleurig op zilver en roségoudkleurig op zilver. Zo krijgt u naast het koele zilver ook een warme look, waardoor de bedel ook mooi op zichzelf opvalt aan een armband.
Deze hangende bedel met cirkelvormige opening is altijd een goede keuze wanneer u graag een ruime keuze aan Pandora-sieraden wilt hebben. Dit komt doordat de bedel gemakkelijk past op alle sieraden van de grootste collectie, die Pandora Moments wordt genoemd. Kenmerkend voor deze sieraden is dat ze een rond profiel hebben. Deze zijn bijvoorbeeld geschikt voor de bangles, snake chain sieraden en de leren armbanden.
Wanneer u houdt van emaille en zirkonia, dan is deze bedel wellicht precies wat u zoekt! De kleur is transparant en blauw, waardoor de bedel een schitterend effect krijgt. Bovendien is de emaille en zirkonia van een goede kwaliteit, zodat u de bedel dagelijks aan uw favoriete armband kunt dragen. Dit sieraad heeft het ontwerp van een hamsa, alziend oog en veer. Met dit sieraad voegt u de juiste hoeveelheid aan elegantie toe aan uw outfit en krijgt u een schitterende uitstraling! De hoogte telt ongeveer 19 mm, de breedte 8 mm en de diepte 5 mm.
- Schrijf de eerste review over dit product