U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 768761C01 hangende bedel met hartje en transparante zirkonia - graveerbaar
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.8542 |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 11.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.5 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Hartje |
Details
Deze 768761C01 Pandora-bedel is een stralend exemplaar uit de veelzijdige Pandora Moments collectie. Draag deze hangende bedel aan uw favoriete Pandora-sieraad als herinnering aan een mooi moment met een dierbare in uw leven. Op deze manier kunt u echt uw unieke sieraad creëren dat uw levensverhaal vertelt. Daarbij is het natuurlijk een erg mooie gedachte dat u deze herinneringen altijd met u mee kunt dragen.
Om van deze bedel echt een blikvanger te maken, is hij gold plated. Zo zult u echt stralen!
Deze hangende bedel heeft een opening in de vorm van een cirkel waardoor hij geschikt is voor alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie. Dit zijn bijvoorbeeld de prachtige bangles en schakelarmbanden met snake chain schakels. Bovendien kunt u deze bedel combineren met andere (hangende) bedels, veiligheidskettingen en tussenelementen. Zo kunt u uw sieraad helemaal naar eigen wens inrichten.
Ingezet met de sprankelende zirkonia die de kleur transparant heeft, krijgt deze bedel de juiste hoeveelheid aan elegantie. Een geweldige manier dus om kleur te geven aan een simpele of kleurrijke outfit! Dit sieraad heeft het ontwerp van een hartje. Met dit sieraad voegt u de juiste hoeveelheid aan elegantie toe aan uw outfit en krijgt u een schitterende uitstraling! Tot slot heeft dit sieraad een mooi formaat van circa 11.5 mm hoog, 12 mm breed en 1.5 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product