U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 764487C01 goudkleurige charm met vlinder en transparante vleugels
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated, Kunststof |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.29 |
| Breedte (mm) | 22 mm |
| Hoogte (mm) | 26 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 12 mm |
| Vorm | Vlinder |
Details
Deze Pandora Moments 764487C01 charm is een goudkleurige vlinder met transparante accenten in de vleugels. De zirkonia stenen, verspreid over de opengewerkte vleugels, geven het sieraad extra glans. Het goudkleurige materiaal met toepassing van man made plique-a-jour hars en de subtiele toepassing van zirkonia stenen dragen bij aan de uitstraling van dit sieraad.
De afmetingen van de bedel zijn 22 mm in de breedte, 26 mm in de hoogte en 12 mm in de dikte, waardoor het geschikt is voor de Pandora Moments collectie. De glanzende afwerking en het opengewerkte ontwerp geven het een verfijnde uitstraling.
Kenmerken van de bedel zijn:
- Vorm: Vlinder met opengewerkt ontwerp
- Stenen: Transparante briljant geslepen zirkonia's
- Materiaal: Gold plated en man made plique-a-jours hars
- Schrijf de eerste review over dit product