U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 762820C01 gold plated charm met transparante zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.4319 |
| Breedte (mm) | 6.9 mm |
| Hoogte (mm) | 11 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 11 mm |
Details
Deze schitterende bedel 762820C01 van het geliefde merk Pandora maakt onderdeel uit van de Pandora Moments collectie. Een Pandora-sieraad is altijd een perfect geschenk voor die ene speciale persoon in uw leven. Misschien symboliseert het wel een mooi moment dat u met uw geliefde heeft meegemaakt. Deze bedel is niet alleen geschikt als geschenk, u kunt hem ook gemakkelijk toevoegen aan uw eigen bestaande collectie!
Om van deze bedel echt een blikvanger te maken, is hij gold plated. Zo zult u echt stralen!
Deze bedel met cirkelvormige opening is altijd een goede keuze wanneer u graag een ruime keuze aan Pandora-sieraden wilt hebben. Dit komt doordat de bedel gemakkelijk past op alle sieraden van de grootste collectie, die Pandora Moments wordt genoemd. Kenmerkend voor deze sieraden is dat ze een rond profiel hebben. Deze zijn bijvoorbeeld geschikt voor de bangles, snake chain sieraden en de leren armbanden.
Ingezet met de sprankelende zirkonia die de kleur transparant heeft, krijgt deze bedel de juiste hoeveelheid aan elegantie. Een geweldige manier dus om kleur te geven aan een simpele of kleurrijke outfit! Tot slot heeft dit sieraad een mooi formaat van circa 11 mm hoog, 6.9 mm breed en 11 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product