U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 762716C00 gold plated clip spacer met siliconen
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Clip spacer met silicoon |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.2646 |
| Breedte (mm) | 9 mm |
| Hoogte (mm) | 9 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 4 mm |
Details
Smaakvolle Pandora Moments 762716C00 spacer waarmee u zeker zult opvallen. Dit sieraad mag dan ook zeker niet ontbreken in uw sieradencollectie!
De mooie warme look heeft deze spacer te danken aan de plating goudkleurig op zilver. Zo heeft u een sieraad met een luxe goudkleurige uitstraling in combinatie met een goede prijs.
Wanneer u uw bedels graag op dezelfde plek wilt houden, dan is deze siliconen clip spacer zeker aan te raden! Door de siliconen inzetten in de clip kunt u de clip op een plek naar keuze plaatsen. Let op: u kunt deze spacer niet op een schroefdraad plaatsen.
Om een beeld van de grootte te geven, dit sieraad is ongeveer 9 mm hoog, 9 mm breed en 4 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product