U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 762678C01 hangende bedel met yin & yang, blauwe emaille en zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Gold plated, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.2642 |
| Breedte (mm) | 11.5 mm |
| Hoogte (mm) | 12.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.9 mm |
| Voorstelling | Yin & Yang |
Details
Op zoek naar een uniek sieraad? Deze stijlvolle 762678C01 Pandora-bedel sluit perfect aan op alles uit de Pandora Moments collectie! Versier uw favoriete Pandora-sieraad met deze schitterende hangende bedel. Wellicht doet het u wel denken aan een belangrijk moment in uw leven. Zo kunt u deze herinnering altijd met u meedragen. Samen met de vele schitterende bedels uit de Pandora Moments collectie kunt u in een handomdraai uw eigen unieke Pandora-sieraad creëren.
Deze bedel is niet alleen mooi om te zien
- Schrijf de eerste review over dit product