U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 762676C01 hangende tweekleurige bedel met zon, ster en maan
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Blauw, Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.0984 |
| Breedte (mm) | 7.9 mm |
| Hoogte (mm) | 12.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.8 mm |
| Vorm | Ster, Maan |
| Voorstelling | Maan, Zon, Ster |
Details
Uw Pandora-sieraad personaliseren? Dan is deze elegante Pandora Moments bedel (762676C01) een echte must-have. Draag deze hangende bedel aan uw favoriete Pandora-sieraad als herinnering aan een mooi moment met een dierbare in uw leven. Op deze manier kunt u echt uw unieke sieraad creëren dat uw levensverhaal vertelt. Daarbij is het natuurlijk een erg mooie gedachte dat u deze herinneringen altijd met u mee kunt dragen.
Wanneer u op zoek bent naar een bijzondere bedel, is dit zeker een goede optie. Het koele 925 zilver in combinatie met het warme goudkleurig op zilver creëert een prachtig contrast tussen de twee kleuren. Deze bedel is dus zeker een aanwinst voor uw sieradencollectie. Hij past per slot van rekening overal goed bij.
U kunt uw outfit helemaal compleet maken door deze stralende hangende bedel met ronde opening toe te voegen aan uw sieradencollectie. Het voordeel aan deze bedel is dat hij compatibel is met de zeer diverse Pandora Moments-collectie. Zo heeft u de mogelijkheid om deze prachtige bedel altijd bij u te dragen, ongeacht of u die graag aan een ketting of een armband uit de Pandora Moments-collectie wil bevestigen.
Dit sieraad heeft het ontwerp van een zon, ster en maan. Met dit sieraad voegt u de juiste hoeveelheid aan elegantie toe aan uw outfit en krijgt u een schitterende uitstraling! De afmetingen zijn circa 12.5 mm hoog x 7.9 mm breed x 1.8 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product