U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 762015C00 gold plated armband bedel met hartje - graveerbaar
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.5235 |
| Breedte (mm) | 11.5 mm |
| Hoogte (mm) | 11 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 6.1 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Hartje |
Details
Deze schitterende bedel 762015C00 van het geliefde merk Pandora maakt onderdeel uit van de Pandora Moments collectie. Een Pandora-sieraad is altijd een perfect geschenk voor die ene speciale persoon in uw leven. Misschien symboliseert het wel een mooi moment dat u met uw geliefde heeft meegemaakt. Deze bedel is niet alleen geschikt als geschenk, u kunt hem ook gemakkelijk toevoegen aan uw eigen bestaande collectie!
De warme uitstraling van deze bedel wordt gold plated genoemd (ook wel "verguld" of "plated"). Specifiek is de plating goudkleurig op zilver. Zo krijgt u een warme look.
Deze bedel heeft een opening in de vorm van een cirkel waardoor hij geschikt is voor alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie. Dit zijn bijvoorbeeld de prachtige bangles en schakelarmbanden met snake chain schakels. Bovendien kunt u deze bedel combineren met andere (hangende) bedels, veiligheidskettingen en tussenelementen. Zo kunt u uw sieraad helemaal naar eigen wens inrichten.
Wanneer u houdt van een sprekende vorm, dan is dit sieraad in de vorm van een hartje wellicht precies wat u zoekt. Bovendien is het leuk te combineren met andere sieraden die deze vorm hebben. De hoogte telt ongeveer 11 mm, de breedte 11.5 mm en de diepte 6.1 mm.
- Schrijf de eerste review over dit product