U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Moments 394009C01 vierkante hangende bedel van zilver en zirkonia - personaliseerbaar
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.02 |
| Breedte (mm) | 20 mm |
| Hoogte (mm) | 20 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.4 mm |
| Vorm | Vierkant |
Details
De Pandora Moments 394009C01 hangende bedel is uitgevoerd in 925 zilver met transparante stenen. De bedel heeft een vierkante vorm met afgeronde hoeken en heeft een zirkonia rand. Hij heeft een grootte van 20 mm breed en hoog en een dikte van 1.4 mm, met een gewicht van 4.02 gram.
Deze bedel is geschikt om te personaliseren, met de mogelijkheid om persoonlijke gegevens zoals een naam of datum toe te voegen. Enkele specificaties van het sieraad zijn:
- Zilverkleurig oppervlak met transparante stenen
- Vierkante vorm
- Zirkonia stenen
- Gravure optie
- Afmetingen: 20 mm x 20 mm
- Schrijf de eerste review over dit product