U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora ME 794409C01 hartjes hangende bedel van gediamanteerd zilver en roze emaille
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Medaillon |
| Te combineren met | Pandora ME, Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora ME |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Gediamanteerd |
| Steen | Kristal |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Roze |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.02 |
| Breedte (mm) | 15 mm |
| Hoogte (mm) | 15 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 3.6 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
De Pandora ME 794409C01 hangende bedel is uitgevoerd in een hartjes design met een gediamanteerd patroon dat vanuit het middelpunt straalt.
Het object trekt de aandacht met een roze man-made hartvormige kristal in het midden, geplaatst in een klauwzetting, en omlijst met zilveren accenten en emaille. Met een glanzende afwerking, biedt de bedel een mooie uitstraling.
De bedel heeft de afmetingen van 15 mm in zowel breedte als hoogte, en een dikte van 3.6 mm. Deze past bij Pandora ME en Pandora Moments armbanden en maakt deel uit van de Pandora ME collectie.
- Schrijf de eerste review over dit product