U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora ME 793975C01 mat zilveren medaillon met vurig hart
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel, Medaillon |
| Te combineren met | Pandora ME, Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora ME |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Mat |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.07 |
| Breedte (mm) | 13 mm |
| Hoogte (mm) | 13 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 2.4 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
Het Pandora Moments 793975C01 zilveren medallion heeft een hart vorm en transparante zirkonia. Het sieraad is geschikt voor Pandora ME en Pandora Moments collecties.
Deze bedel heeft een strakke afwerking met geaccentueerde details die een modern effect aan de pols geven. Het hartvormige medaillon zoekt de aandacht met vuur en een ster in het midden, straalt liefde en dynamiek uit.
De afmetingen zijn 13 mm in breedte en hoogte, met een dikte van 2,4 mm. Gemaakt van zilver van 925 gehalte met transparante zirkonia, is de bedel geschikt voor dagelijks gebruik en kan gecombineerd worden met andere sieraden.
Dit Pandora medaillon is ontworpen voor dames die hun armband een persoonlijk tintje willen geven. Het is perfect om een thema van liefde aan uw sieradencollectie toe te voegen.
- Schrijf de eerste review over dit product