U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora ME 793687C01 bedel met witte imitatieparel en pijlen van zilver
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora ME, Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora ME |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen kleur | Wit |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.47 |
| Breedte (mm) | 7.8 mm |
| Hoogte (mm) | 10.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 7.5 mm |
| Voorstelling | Pijlen |
Details
Deze Pandora ME 793687C01 bedel is een prachtige combinatie van een witte imitatieparel en zilver. De pijlen op de bovenkant hebben een mooie symboliek die liefde benadrukt.
Deze bedel uit de Pandora ME collectie is vervaardigd uit sterling zilver van het gehalte 925. Het gewicht van de bedel is 0.47 gram. De hoogte en breedte van de bedel zijn respectievelijk 10.5 mm en 7.8 mm, perfect voor aan een armband.
De bedel is voorzien van een prachtige witte imitatieparel, die gezet is in het sterlingzilver. Deze parel wordt gecombineerd met twee verfijnde en gedetailleerde pijlen die elkaar kruisen. Deze pijlen symboliseren liefde en richting, en herinnert je aan iedereen die je in je leven geraakt heeft.
De Pandora ME 793687C01 bedel is compatibel met zowel de Pandora ME als de Pandora Moments collecties. Hierdoor kun je deze bedel combineren met andere bedels uit deze collecties om zo je eigen unieke sieraad te creëren.
Enkele kenmerken van deze bedel op een rijtje:
- De bedel is gemaakt van sterling zilver van het gehalte 925.
- De bedel heeft een gewicht van 0.47 gram.
- De bedel is voorzien van een witte imitatieparel en twee kruisende pijlen.
- De bedel is compatibel met de Pandora ME en Pandora Moments collecties.
- Schrijf de eerste review over dit product