U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora ME 764564C01 hangende bedel gold plated klavertje vier met witte parelmoer
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora ME, Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora ME |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parelmoer |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Wit |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.11 |
| Breedte (mm) | 8 mm |
| Hoogte (mm) | 9 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 2.5 mm |
| Vorm | Bloem/Blad, Klavertje vier |
Details
De Pandora ME 764564C01 hangende bedel is ontworpen voor een bijzonder element aan een collectie. Deze hangende bedel heeft de vorm van een klavertje vier en is goudkleurig, met een witte versiering gemaakt van man-made parelmoer. Het geheel heeft een glanzende afwerking.
Of het nu voor dagelijks gebruik of voor een speciale gelegenheid is, deze bedel is veelzijdig in stijl. De kleurencombinatie van goudkleurig en wit zorgt voor een heldere uitstraling. Het klavertjevier staat bekend als een symbool van geluk en voorspoed.
- Schrijf de eerste review over dit product