U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora ME 763859C01 hangende bedel met grijze zonsopgang en zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora ME, Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora ME |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia, Parelmoer |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Grijs, Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.17 |
| Breedte (mm) | 15.5 mm |
| Hoogte (mm) | 18 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 2.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
| Voorstelling | Zonsopgang |
Details
Verrijk uw persoonlijke verzameling met een uniek Pandora sieraad dat creativiteit en betekenis samenbrengt. De Pandora ME 763859C01 hangende bedel is exclusief ontworpen voor dames die hun individuele stijl willen laten zien. Deze bedel is niet zomaar een sieraad; het is een weerspiegeling van uw persoonlijke verhalen, speciaal gemaakt om elke dag een beetje mooier te maken.
De ronde bedel met de vorm van een zonsopgang, prachtig vastgelegd in een sierlijke, ronde vorm, straalt elegantie uit. De zilverkleurige stralen in een waaierpatroon vormen een schitterend contrast met de licht goudkleurige rand en details. De transparante accenten boven de horizon en een halve cirkelvormige zonsopgang in het midden geven een extra dimensie aan deze betoverende creatie, waardoor ze een ware blikvanger wordt aan uw armband of ketting.
De Pandora ME 763859C01 hangende bedel is zorgvuldig gecreëerd voor Pandora ME en Pandora Moments collecties, zodat u gemakkelijk kunt combineren met andere stukken. De subtiele combinatie van transparante zirkonia stenen, naast de grijze man made parelmoer accenten, zorgen ervoor dat het licht op een prachtige manier wordt gevangen, wat resulteert in een stralende verschijning bij elke gelegenheid.
- Schrijf de eerste review over dit product