U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora ME 762692C01 hangende gold plated armband bedel met maan en transparante zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora ME |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora ME |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.1047 |
| Breedte (mm) | 7.8 mm |
| Hoogte (mm) | 9.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 3 mm |
| Vorm | Maan |
| Voorstelling | Maan |
Details
Deze 762692C01 Pandora-bedel is een stralend exemplaar uit de veelzijdige Pandora ME collectie. Versier uw favoriete Pandora-sieraad met deze schitterende hangende bedel. Wellicht doet het u wel denken aan een belangrijk moment in uw leven. Zo kunt u deze herinnering altijd met u meedragen. Samen met de vele schitterende bedels uit de Pandora ME collectie kunt u in een handomdraai uw eigen unieke Pandora-sieraad creëren.
De warme uitstraling van deze bedel wordt gold plated genoemd (ook wel verguld" of "plated"). Specifiek is de plating goudkleurige plating op zilver
- Schrijf de eerste review over dit product