U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora ME 762691C01 medaillon met hartje en transparante zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Medaillon |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora ME |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora ME |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.2359 |
| Breedte (mm) | 15 mm |
| Hoogte (mm) | 11 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 2.3 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Hartje |
Details
Uw Pandora-sieraad personaliseren? Dan is dit elegante Pandora ME medaillon (762691C01) een echte must-have. Draag dit medaillon aan uw favoriete Pandora-sieraad als herinnering aan een mooi moment met een dierbare in uw leven. Op deze manier kunt u echt uw unieke sieraad creëren dat uw levensverhaal vertelt. Daarbij is het natuurlijk een erg mooie gedachte dat u deze herinneringen altijd met u mee kunt dragen.
Dit medaillon is gemaakt van de prachtige plating goudkleurige plating op zilver. De warme
- Schrijf de eerste review over dit product