U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Marvel 762744C01 The Avengers armband bedel met Captain Marvel en blauwe kristal
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Marvel x Pandora |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Kristal |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.4744 |
| Breedte (mm) | 12.5 mm |
| Hoogte (mm) | 13.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 9.5 mm |
| Vorm | Ster, Maan |
| Voorstelling | Captain Marvel, Ster, Maan |
Details
Op zoek naar een uniek sieraad? Deze stijlvolle 762744C01 Pandora-bedel sluit perfect aan op alles uit de Marvel x Pandora collectie! Jaag uw dromen achterna door deze bedel van Captain Marvel toe te voegen aan uw favoriete Pandora Moments-sieraad! Vanwege het The Avengers thema, is hij mooi om op zichzelf aan uw favoriete bedelhouders te dragen. Gaat u voor de schurk of de held?
De warme uitstraling van deze bedel wordt gold plated genoemd (ook wel "verguld" of "plated"). Specifiek is de plating goudkleurig op zilver. Zo krijgt u een warme look.
U kunt uw outfit helemaal compleet maken door deze stralende bedel met ronde opening toe te voegen aan uw sieradencollectie. Het voordeel aan deze bedel is dat hij compatibel is met de zeer diverse Pandora Moments-collectie. Zo heeft u de mogelijkheid om deze prachtige bedel altijd bij u te dragen, ongeacht of u die graag aan een ketting of een armband uit de Pandora Moments-collectie wil bevestigen.
Met deze bedel kunt u echt een statement maken. De bedel is ingezet met kristal in de kleur blauw. Zo komt hij goed in het licht naar voren en zal de aandacht direct gevestigd worden op uw mooie bedel. Om een beeld van de grootte te geven, dit sieraad is ongeveer 13.5 mm hoog, 12.5 mm breed en 9.5 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product